Masáž a relaxace

Masážní žabky SOULS ORIGINAL mají speciální došlapnou plochu, díky které masírují chodidla při chůzi. Plocha je dobře vidět na obrázku výše.

Při chůzi žabky stimulují prokrvení, zlepšují krevní oběh a masírují  důležité kompresní body*

Uvolňují zatuhlá a bolavá záda, nohy a chodidla*

Pokud máte citlivá a měkká chodidla, zkuste naše komfortní žabky SOULS COMFORT. Mají měkčí a velmi příjemnou došlapnou plochu, ale s podobnými blahodárnými účinky.

* zdravotní a masážní působení žabek SOULS nemáme vědecky potvrzeno. Nicméně máme již téměř 20 let velmi pozitivní a kladné reakce a hodnocení od našich loajálních zákazníků.

Zažijte sami ten pocit!

“… není nic lepšího po celodenní tůře v pohorkách … navíc s masáží unavených chodidel …” Katka, pokořitelka Sněžky, květen 2019 (U Beat Blue Original)


“ …. parádička, jsou super, díky … !!!“ Jenda zvaný Johnnie Walker, po 14denním treku Českem, květen 2019 (Sailor Blue Original)


“ … mé první myšlenky po probuzení z narkózy patřily mým komfortním masážním žabkám, o kterých se mi zdálo během narkózy …“ Emanuel, po operaci kolene, květen 2019 (Black&White Comfort)


„ … vzala jsem je na výlet k Rudému moři, protože jsou moje nejoblíbenější …“ Yva, cestovatelka a milovnice pohody u vody, květen 2019 (Aussie Classic Original)


„ … když stylově na vodu, tak jedině se SOULS …“  Kája, nadějná sportovkyně, které poslední trendy v módě rozhodně nejsou cizí, květen 2019 (Barrier Reef Blue Comfort)


“ … nezbytná potřeba každého správného motorkáře … bahno projde a odejde, znavená noha pookřeje …“ Filip, jezdec Enduro z upršeného Rumunska, červen 2019 (U Beat Blue Original)


“ … kombinace Středozemního moře, italského slunce, německého ovocného piva a australských žabek SOULS je prostě nepřekonatelná …“ Anča, manažerka kavárny, t.č. na dovolené, červen 2019 (Aussie Classic Original)


„ … Haf, ty jsou ale heboučké a pro mé pacičky měkoučké …“ Ken, hravé štěňátko ze sousedství (U Beat Blue Original)


„ … krásně se s nimi uplácávají bábovičky, dají se použít jako bezva lopatka na písek a jako plovací hračka v bazénku taky nejsou k zahození…“ Mikulda, mladý pán a budoucí jachtař (Aussie Classic Original)


„… pro jízdu na skateboardu bych žabky rozhodně nedoporučoval, ale k relaxaci po náročné jízdě rozhodně ano …“ Lukáš, táta skejťáka (U Beat Blue Original)


„ … s masážními žabkami budete na dovolené u moře vždy „in“ … jen prosím omluvte sníženou kvalitu nohou (;o))) …“ Martin, rocker, plavec i plážový povaleč (Rasta Stripes Original)


„ … Tatra není špatná hračka, ale na žabkách je také stále co zkoumat a zkoušet, na co všechno se dají použít … a dokonce jsou i docela chutné … „ Mikulda, mladý pán a budoucí jachtař (Aussie Classic Original)


„ … posíláme pozdrav z Mistrovství Evropy v jachtingu z italského Lago di Garda, kde po závodech relaxujeme v masážních žabkách Souls …“ Vašek, český reprezentant v jachtingu (Sailor Blue Original)